ULTRALOC - SEKUNDOVÁ LEPIDLA

  ,, Ohromující síla pevnosti! ,,

LEPIDLA ULTRALOC:

ULTRALOC GEL:
Vysoce kvalitní univerzální gelové sekundové lepidlo s vynikající pevností spoje. Gel nestéká a nekape , spoj můžete několik sekund korigovat . S patentovaným uzávěrem zabraňujícím vysychání lepidla . Osvědčená a nejsilnější kvalita pevnosti spoje ( +130°C / -30°C ). Univerzální a vhodné pro všechny typy povrchů a spojů !
POUŽITÍ : Na vyčištěný a odmaštěný povrch naneste jednostranně kapku gelu . Okamžitě spojte a vyčkejte na úplné ztuhnutí lepeného spoje !
VAROVÁNÍ : V případě kontaktu lepidla s kůží omyjte teplou mýdlovou vodou ! V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc ! Držte z dosahu dětí !

ULTRALOC – LIQUID:
Vysoce kvalitní univerzální gelové sekundové lepidlo s vynikající pevností spoje . Tekuté lepidlo se dostane do všech potřebných míst spoje. S patentovaným uzávěrem zabraňujícím vysychání lepidla . Osvědčená a nejsilnější kvalita pevnosti spoje ( +130°C / -30°C ). Univerzální a vhodné pro všechny typy povrchů a spojů !
POUŽITÍ : Na vyčištěný a odmaštěný povrch naneste jednostranně kapku gelu . Okamžitě spojte a vyčkejte na úplné ztuhnutí lepeného spoje !
VAROVÁNÍ : V případě kontaktu lepidla s kůží omyjte teplou mýdlovou vodou ! V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc ! Nedýchejte páru ! Lepidlo skladujte na suchém místě a držte z dosahu dětí !

KOUPIT TOTO ZBOŽÍ


ULTRALOC je gelové mimořádně účinné lepidlo s vynikající pevností spoje .  Gel nestéká a nekape , spoj můžete několik sekund korigovat . S patentovaným uzávěrem zabraňujícím vysychání lepidla . Osvědčená a nejsilnější kvalita pevnosti spoje ( +130°C / -30 ULTRALOC LIQUID je tekuté mimořádně účinné lepidlo s vynikající pevností spoje .  Tekuté lepidlo se dostane do všech potřebných míst spoje. S patentovaným uzávěrem zabraňujícím vysychání lepidla . Osvědčená a nejsilnější kvalita pevnosti spoje ( +130°C /