TUSHIES  A HUNNIES - DĚTSKÉ UBROUSKY

 ,, Tak jemné a měkké , že cítíte rozdíl!  ,,

UBROUSKY TUSHIES:

TUSHIES – BABY WIPES SENSITIVE FORMULA 80 KS:
Dětské ubrousky pro citlivou dětskou pokožku. Extra jemné s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější dětskou pokožku . S vysokým obsahem ALOE VERA, Heřmánkového extraktu a Viatmínu E !
Bez parfemace s výrazným hydratačním a ochranným účinkem. Ubrousky se zvýšenou pevností a gramáží pro dokonalejší očistu, možné použít na obličej a celé tělo. Po použití Tushies bude dětská pokožka vláčná , hydratovaná , čerstvá a dokonale čistá. Výrazně ochranný a zvlhčující účinek pro nejvyšší kvalitu užití a dokonalý pocit čistoty.

TUSHIES BABY WIPES PREMIUM MOISTURISING - 80 KS:
Dětské ubrousky pro jemnou dětskou pokožku. Extra jemné s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější dětskou pokožku . S vysokým obsahem ALOE VERA, Heřmánkového extraktu a Viatmínu E !
Jemná parfemace pro konejšivý pocit a aktivní látky pro výrazný hydratační a ochranný účinek. Ubrousky se zvýšenou pevností a gramáží pro dokonalejší očistu. Vhodné k použítí na obličej a celé tělo . Po použití Tushies bude dětská pokožka vláčná , hydratovaná , čerstvá a dokonale čistá . Výrazně ochranný a zvlhčující účinek pro nejvyšší kvalitu užití a dokonalý pocit čistoty .

UBROUSKY HUNNIES:

HUNNIES – BABY WIPES SENSITIVE SKIN - 72 KS:
Dětské ubrousky pro citlivou dětskou pokožku. Extra měkké a lehké ubrousky s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější citlivou dětskou pokožku . S obsahem ALOE VERA , Heřmánkového extraktu a Vitamínu E! Bez parfemace s výrazným hydratačním a ochranným účinkem . Ubrousky se zvýšenou absorbcí a zvláštní strukturou pro dokonalejší očistu. Vhodné k použití na obličej a celé tělo . Po použití Hunnies bude dětská pokožka vláčná , hydratovaná , čerstvá a dokonale čistá . Výrazně ochranný a zvlhčující účinek pro nejvyšší kvalitu užití a pocit čistoty.

HUNNIES – BABY WIPES SOFT & LIGHT - 72 KS:
Dětské ubrousky pro jemnou dětskou pokožku. Extra měkké a lehké ubrousky s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější dětskou pokožku. S obsahem ALOE VERA , Heřmánkového extraktu a Viatmínu E !Jedinečná parfemace pro příjemný pocit a aktivní látky pro výrazný hydratační a ochranný účinek. Ubrousky se zvýšenou absorbcí a zvláštní strukturou pro dokonalejší očistu. Vhodné k použití na obličej a celé tělo. Po použití Hunnies bude dětská pokožka vláčná , hydratovaná , čerstvá a dokonale čistá . Výrazně ochranný a zvlhčující účinek pro nejvyšší kvalitu užití.
 

KOUPIT TOTO ZBOŽÍ



TUSHIES – BABY WIPES SENSITIVE FORMULA 80ks - Tushies SENSITIVE dětské ubrousky pro citlivou dětskou pokožku . Extra jemné s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější dětskou pokožku . S vysokým obsahem ALOE VERA , HUNNIES – BABY WIPES  SENSITIVE SKIN  72ks - Hunnies SENSITIVE dětské ubrousky pro citlivou dětskou pokožku . Extra měkké a lehké ubrousky s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější citlivou dětskou pokožku . S ob HUNNIES – BABY WIPES  SOFT & LIGHT  72ks - Hunnies SOFT LIGHT dětské ubrousky pro jemnou dětskou pokožku . Extra měkké a lehké ubrousky s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější dětskou pokožku .  S obsahem ALOE TUSHIES – BABY WIPES PREMIUM MOISTURISING 80ks - Tushies PREMIUM dětské ubrousky pro jemnou dětskou pokožku . Extra jemné s vyváženým ph5,5 , vědecky vyvinuté , klinicky testované a osvědčené pro nejemnější dětskou pokožku . S vysokým obsahem ALOE VERA ,