SUPACELL - BATERIE

  ,, ....... zažij  opravdovou  sílu!! ''

SUPACELL BATERIE:


SUPACELL - DIGITAL - ALKALINE BATERIE:

Kvalitní alkalické baterie s ultra vysokým výkonem , pro dlouhodobé použití ve vysoce energeticky náročných zařízeních , vyrobené progresivní technologií s 6x delší životností .
POUŽITÍ : ideální pro vysoce zátěžové zařízení jako jsou digitální kamery , mp3 , digitální fotoaparáty atd. … pro více síly !!!
VAROVÁNÍ : Nedobíjejte ! Vložte správně (+/- ) , nevhazujte do ohně!Nikdy nemíchejte nové a staré baterie a různé značky baterií !Baterie skladujte na suchém místě a držte z dosahu dětí !

SUPACELL - POWER PLUS - BATERIE:

Zinc chloridové baterie s vysokým výkonem a silou určené pro extra těžký provoz . Ověřená kvalita , dlouhá životnost a vysoká spolehlivost to jsou baterie SUPACELL POWER + !
POUŽITÍ : ideální pro dálkové ovladače , hodiny , veškeré druhy svítilen , dětské hračky atd. … pro více síly !!!
VAROVÁNÍ : Nedobíjejte ! Vložte správně (+/- ) , nevhazujte do ohně!Nikdy nemíchejte nové a staré baterie a různé značky baterií !Baterie skladujte na suchém místě a držte z dosahu dětí !

 

KOUPIT TOTO ZBOŽÍ


SUPACELL - DIGITAL - ALKALINE BATERIE - SUPACELL kvalitní alkalické baterie s ultra vysokým výkonem , pro dlouhodobé použití ve vysoce energeticky náročných zařízeních , vyrobené progresivní technologií s 6x delší životností . Ověřená prodloužená životn SUPACELL - DIGITAL - ALKALINE BATERIE - SUPACELL kvalitní alkalické baterie s ultra vysokým výkonem , pro dlouhodobé použití ve vysoce energeticky náročných zařízeních , vyrobené progresivní technologií s 6x delší životností . Ověřená prodloužená životn SUPACELL - DIGITAL - ALKALINE BATERIE - SUPACELL kvalitní alkalické baterie s ultra vysokým výkonem , pro dlouhodobé použití ve vysoce energeticky náročných zařízeních , vyrobené progresivní technologií s 6x delší životností . Ověřená prodloužená životn SUPACELL - DIGITAL - ALKALINE BATERIE - SUPACELL kvalitní alkalické baterie s ultra vysokým výkonem , pro dlouhodobé použití ve vysoce energeticky náročných zařízeních , vyrobené progresivní technologií s 6x delší životností . Ověřená prodloužená životn SUPACELL - POWER PLUS - BATERIE - SUPACELL kvalitní zinc chloridové baterie s vysokým výkonem , určené pro extra těžký provoz . Ověřená kvalita , dlouhá životnost a vysoká spolehlivost to jsou baterie SUPACELL POWER + ! SUPACELL - POWER PLUS - BATERIE - SUPACELL kvalitní zinc chloridové baterie s vysokým výkonem , určené pro extra těžký provoz . Ověřená kvalita , dlouhá životnost a vysoká spolehlivost to jsou baterie SUPACELL POWER + ! SUPACELL - POWER PLUS - BATERIE - SUPACELL kvalitní zinc chloridové baterie s vysokým výkonem , určené pro extra těžký provoz . Ověřená kvalita , dlouhá životnost a vysoká spolehlivost to jsou baterie SUPACELL POWER + ! SUPACELL - POWER PLUS - BATERIE - SUPACELL kvalitní zinc chloridové baterie s vysokým výkonem , určené pro extra těžký provoz . Ověřená kvalita , dlouhá životnost a vysoká spolehlivost to jsou baterie SUPACELL POWER + !