D R O G E R E X   

   O FIRMĚ

Firma  D R O G E R E X  CZ se zabývá  prodejem a distribucí  kosmetického a drogistického zboží . Další významnou obchodní aktivitou firmy je export a import zboží . Zastupujeme velmi významné výrobce a jejich značky pro prodej a distribuci v České republice .

Jsme ryze českou obchodní firmou . Hlavním nosným programem firmy je prodej a distribuce kosmetického a drogistického zboží . Firma působí na českém trhu od roku 1998 , dlouhodobě a intenzivně pracujeme na pověsti distributora s vysoce propracovaným systémem práce . Naší snahou je upevňění pozice  dominantního obchodního partnera . Od začátku založení firmy spolupracujeme s předními výrobci , dovozci , distributory a prodejci kosmetického a drogistického sortimentu .

Dále nabízíme obchodním partnerům možnost zprostředkování zakázkové výroby kosmetických produktů pod privátní značkou. Naše priorita je v inovativním přístupu ve vývoji a výrobě nových produktů a při distribuci úspěšných značek a nejprodávanějších výrobků ve svém segmentu. Trh drogerie a kosmetiky je oblast s rostoucím trendem a velkým obchodním potenciálem. Využijme proto věškeré možnosti spolupráce a staňme se obchodími partnery.

 D R O G E R E X   
Váš spolehlivý obchodní partner