FLUORODINE - ÚSTNÍ HYGIENA

, Úsměv je stejný v každém jazyce ... ,

ÚSTNÍ VODY FLUORODINE:

FLUORODINE FRESH ACTIVE:
Vysoce kvalitní ústní voda ultra active Freshmint s vysokým obsahem chloridu zinečnatého, mentolu a eucalyptu pro neutralizaci nepříjemného zápachu z úst . Pokročilá antibakteriální receptura s Flouridem posiluje zuby a chrání je před zubním kazem , zabíjí nežádoucí bakterie , odstraňuje zubní plak . Obsažené aktivní látky chrání ústní dutinu po dobu 12hodin .
POUŽITÍ : užívejte ráno a večer po vyčištění zubů pro 24hodinovou ochranu, 20ml ústní vody kloktejte po 30 sekund v ústní dutině. Následně vyplivněte a vypláchněte ústa vodou . Nepolykejte, nevhodné pro děti do 6 let !!!

FLUORODINE ULTRA ACTIVE:
Vysoce kvalitní ústní voda ultra active Multimint s vysokým obsahem chloridu zinečnatého, mentolu a eucalyptu pro neutralizaci nepříjemného zápachu z úst . Pokročilá antibakteriální receptura s Flouridem posiluje zuby a chrání je před zubním kazem , zabíjí nežádoucí bakterie , odstraňuje zubní plak . Obsažené aktivní látky chrání ústní dutinu po dobu 12hodin .
POUŽITÍ : užívejte ráno a večer po vyčištění zubů pro 24hodinovou ochranu , 20ml ústní vody kloktejte po 30 sekund v ústní dutině . Následně vyplivněte a vypláchněte ústa vodou .
Nepolykejte , nevhodné pro děti do 6 let !!!

FLUORODINE SENSITIVE:

Vysoce kvalitní ústní voda pro citlivé zuby a dásně s vysokým obsahem citronanu draselného a Flouridu pro redukci bolestivé citlivosti zubů. Pokročilá antibakteriální receptura s aktivními ingrediencemi zabíjí nežádoucí bakterie , posiluje zuby a odstraňuje zubní plak . Obsažené aktivní látky chrání ústní dutinu po dobu 12hodin .
POUŽITÍ : užívejte ráno a večer po vyčištění zubů pro 24hodinovou ochranu , 20ml ústní vody kloktejte po 30 sekund v ústní dutině . Následně vyplivněte a vypláchněte ústa vodou .
Nepolykejte , nevhodné pro děti do 6 let !!!

ZUBNÍ PASTY FLUORODINE:

FLUORODINE ULTRA ACTIVE:
Speciální ultra aktivní zubní pasta pro přirozenou bělost vašich
zubů, s 10hodinovou aktivní péčí. Obsažený Fluorid snižuje riziko zubního kazu . Antibakteriální vzorec s Triclosanem hluboce čistí a redukuje tvorbu zubního plaku a kamene. Zubní pasta je obohacena o Vápník , který posiluje zubní sklovinu a chrání . Fluorodine Vám dodá ledově čerstvý mátový dech a dlouhodobou
ochrannou ústní dutiny. Pro zdravý krásný a bělejší chrup .

FLUORODINE OXYGEN WHITE:
Speciální bělící zubní pasta s okysličeným bělícím systémem . Zubní pasta pro bělejší , čerstvější , čistější a zdravější chrup , s aktivní 10hodinovou a péčí. Obsažený Fluorid snižuje riziko zubního kazu a odstraňuje zubní plak. Zubní pasta je obohacena o Vápník , který posiluje zubní sklovinu a chrání. Obnovuje přirozenou bělost Vašich zubů . Fluorodine Vám dodá chladný a svěží mátový dech s dlouhodobou ochrannou ústní dutiny . Pro zdravý a bělejší chrup .

FLUORODINE FRESH ACTIVE:
Speciální fresh aktivní zubní pasta s aktivním vzorcem proti
zubnímu plaku , s 10hodinovou ochrannou péčí . Obsažený Fluorid snižuje riziko zubního kazu . Mikro krystaly zabezpečí přirozenou bělost Vašich zubů a účinně odstraní plak a zubní kámen . Zubní pasta je obohacena o Vápník , který posiluje zubní sklovinu a chrání. Fluorodine Vám dodá chladivě čerstvý a čistý dech s dlouhodobou ochrannou ústní dutiny . Pro zdravý , krásný a bělejší chrup .

   ZUBNÍ KARTÁČKY FLUORODINE:

FLUORODINE – ACTIVE DEEP CLEAN:
Aktivní hluboko čistící kartáček na zuby pro mimořádnou čistotu Vašich zubů. S regulací tlaku a aktivní flexi ohebnou hlavou pro dokonalé vyčištění zubů. Šikmé štětiny jsou zformované BIOtech technologií. Systém Griptech v hlavě kartáčku zajišťuje optimální tlak na zuby. Ergonomické madlo zabezpečuje příjemné držení .


FLUORODINE – ULTRA + ACTIVE CLEAN:

Ultra aktivně čistící kartáček na zuby, s duálním gumovým masážním okrajem a flexi ohebným krčkem. Pro preventivní ochranu zdravých zubů a dásní. Vrstvené štětiny jsou zformované BIOtech technologií a zabezpečují dokonalé vyčištění chrupu . Anatomicky tvarované madlo výrazně zvyšuje komfort při držení kartáčku.

KOUPIT TOTO ZBOŽÍ

FLUORODINE FRESH ACTIVE - Ústní voda s vysokým obsahem Z-chloridu zinečnatého mentolu a eucalyptu pro neutralizaci nepříjemného zápachu z úst . Pokročilá antibakteriální receptura s Flouridem posiluje zuby a chrání je před zubním kazem , zabíjí nežád FLUORODINE ULTRA ACTIVE - Ústní voda s vysokým obsahem Z-chloridu zinečnatého mentolu a eucalyptu pro neutralizaci nepříjemného zápachu z úst . Pokročilá antibakteriální receptura s Flouridem posiluje zuby a chrání je před zubním kazem , zabíjí nežád FLUORODINE SENSITIVE - Ústní voda s vysokým obsahem K-citronanu draselného a Flouridu pro redukci bolestivé citlivosti zubů . Pokročilá antibakteriální receptura s aktivními ingrediencemi zabíjí nežádoucí bakterie , posiluje zuby a odstraňuje zubní pl FLUORODINE ULTRA ACTIVE - Speciální ultra aktivní zubní pasta pro přirozenou bělost vašich zubů , s 10hodinovou aktivní péčí . Obsažený Fluorid snižuje riziko zubního kazu . Antibakteriální vzorec s Triclosanem hluboce čistí a redukuje tvorbu zubního p FLUORODINE OXYGEN WHITE - Speciální bělící zubní pasta s okysličeným bělícím systémem . Zubní pasta pro bělejší , čerstvější , čistější a zdravější chrup , s aktivní 10hodinovou a péčí . Obsažený Fluorid snižuje riziko zubního kazu a odstraňuje zubní pl FLUORODINE FRESH ACTIVE - Speciální fresh aktivní zubní pasta s aktivním vzorcem proti zubnímu plaku , s 10hodinovou ochrannou péčí . Obsažený Fluorid snižuje riziko zubního kazu . Mikro krystaly zabezpečí přirozenou bělost Vašich zubů a účinně odstraní FLUORODINE – ACTIVE DEEP CLEAN – Nový - aktivní hluboko čistící kartáček na zuby , pro mimořádnou čistotu Vašich zubů ! S regulací tlaku a aktivní flexi ohebnou hlavou pro dokonalé vyčištění zubů . FLUORODINE – ULTRA ACTIVE CLEAN - Nový – ultra aktivně čistící kartáček na zuby , s duálním gumovým masážním okrajem a flexi ohebným krčkem . Pro preventivní ochranu zdravých zubů a dásní .